Lidé

Lidé

Společnost Veeam Software jmenovala novou marketingovou ředitelkou Kate Hutchinsonovou, dosavadní první viceprezidentku a ředitelku marketingu ve firmě Riverbed.

Zemřel Paul Otellini, který mezi lety 2005 a 2013 vykonával funkci výkonného ředitele amerického Intelu. Jako manažer byl Otellini úspěšný a akcionáři měli důvod k tomu, aby ho měli v oblibě. Bylo mu 66 let.

Jana Netíková končí ve společnosti Joyce, kde pracovala posledních 16 let, naposledy jako výkonná ředitelka. Dříve působila například v AT Computers, Comfor a Escom. Její další profesní směřování nám známo není.

Na pozici obchodního ředitele v DataSpringu nastoupil od září Vojtěch Vojík, který předtím pracoval jako vedoucí obchodního týmu. Funkci převzal od Zdeňka Hronka.

Lukáš Jelínek byl jmenován solution directorem společnosti Dimension Data, v níž působí již deset let, a to na několika pozicích v rámci obchodního oddělení, naposledy jako šéf prodejního týmu.

V Rozhlase a televízii Slovenska (RTVS) končí technický ředitel Andrej Doležal, který o svém případném novém působišti prozatím nemluví. Podle portálu Živé.sk teď plánuje oddychovat a čerpat síly.

Společnost Kvados jmenovala svou novou HR manažerkou Petru Bezděkovou, doposud působící jako vedoucí personálního oddělení firmy NC Line.

Společnost Notino ustavila novou funkci komerčního ředitele a rovnou na ni jmenovala prvního člověka, Jana Vraného, který doposud působil jako obchodní ředitel české pobočky Googlu.

Společnost TP-Link oznámila personální změny ve svém českém vedení. B2B channel manažerem zde byl jmenován Jan Kufner, který doposud působil jako produktový manažer distribuční firmy eD‘ system Czech právě pro TP-Link.

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE), která vznikla z původního podniku HP, se chystá propustit dalších pět tisíc lidí. V poslední době tak na dlažbě skončilo 55 tisíc původních zaměstnanců.