Certifikace a ocenění

Certifikace a ocenění

Společnost Alef Nula, která patří do skupiny Alef Group, byla jmenována zlatým partnerem firmy Flowmon Networks, a to jako teprve druhý partner v České republice. Alef Group poskytuje komplexní řešení v segmentech od datových center přes cloudová řešení až po kybernetickou bezpečnost.

Společnost VMware zaznamenala úspěch, když se umístila mezi lídry trhu hyperkonvergované infrastruktury v žebříčku The Forrester Wave: Hyperconverged Infrastructure, Q3 2018 od nezávislé firmy Forrester.

Česká společnost Atlantis Telecom se stala nejlepším distributorem roku firmy Aruba v regionu CEEMA (střední a východní Evropa, Afrika a Blízký Východ) za rok 2018.

Český výrobce 3D tiskáren Prusa Research je nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední Evropě dle žebříčku poradenské firmy Deloitte, a to s růstem 17 118 procent. Na druhém místě se s růstem 14 377 procent nachází Kiwi.com, na pátém pak s 1 618 procenty Pilulka.cz.

Americký Microsoft rozdal svým partnerům v ČR a na Slovensku ocenění Microsoft Awards za nejlepší implementované projekty využívající jeho produkty. Vítězové byli jmenováni v různých vertikálách, jejich celkový přehled naleznete zde.

Na Slovensku se už poosmnácté udělovaly ceny v rámci IT Gala; IT osobností roku se zde stal Gabriel Galgóci z firmy AT&T Global Network Services Slovakia. IT projektem roku 2018 pak je biometrická identifikace klienta banky bez jeho fyzické přítomnosti od Tatra banky a společnosti Softec. Bližší informace včetně dalších oceněných naleznete zde.

Společnost Eset rozdala na své konferenci SEP 2018 ocenění pro svoje nejlepší lokální partnery. Cenu za nejlepší prodej nových domácích licencí dostala Alza, firemní licence pak nejlépe prodával C System CZ. Seznam dalších oceněných naleznete zde.

Analytická firma Gartner zařadila bezpečnostní společnost Sophos do skupiny lídrů v magickém kvadrantu Unified Threat Management, tedy jednotné správy hrozeb. V tomto kvadrantu jsou pouhé tři podniky a Sophos je navíc jediným z nich, který je mezi lídry v kvadrantu platforem na ochranu koncových bodů.

Skupina Soitron Group získala v letošních Microsoft Awards hned tři ocenění, a to za projekty implementované na Slovensku. Konkrétně zvítězila v kategoriích „Výroba a prodej,,“ „Bankovnictví“ a „Veřejná správa a rozvoj moderního města.“

Společnost Safetica Technologies je nově součástí partnerské sítě Microsoft Partner Network, kam nastoupila jako nezávislý výrobce softwaru (Independent Software Vendor) na úrovni Silver Partner. V rámci této úrovně má Safetica kompetence Application Development a Data Analytics. Díky novému partnerství byla cloudová verze softwaru Safetica DLP zařazena do Microsoft Azure Marketplace.