INSIDE Komentář

„Silicon Valley přichází. Na trhu jsou stovky start-upů s množstvím tvůrčí kapacity i peněz, pracující na nejrůznějších alternativách tradičního bankovnictví. Ty, o kterých se často dočítáte, jsou hlavně v oblasti úvěrů, kde už řada firem zvládá půjčovat jednotlivcům a malým podnikům velmi rychle a – jak tyto firmy věří – velmi efektivně díky velkým datům umožňujícím lépe stanovit úvěrové rámce. Dokážou eliminovat problematická místa a zpracovat to, co bankám trvá týdny, v řádu minut…“ Ne, to není...

INSIDE Report

Umístění v magickém kvadrantu nebo přehledu „cool“ dodavatelů považují za úspěch i renomované globální IT firmy a miliardové start-upy. V posledních letech se uznání ze strany analytiků dostalo i několika českým a slovenským společnostem a jejich produktům. V INSIDE vám přinášíme jejich přehled i pohledy a komentáře týkající se aktivit v oblasti řízení vztahů s analytiky (AR, Analyst Relations). Tento článek vyšel původně v INSIDE Report 3Q2016, kompletní PDF verzi článku můžete stáhnout zde.  Úspěch společností,...

INSIDE Observer

Společnost SAP vyhlásila výsledky SAP Quality Awards pro region střední a východní Evropy (CEE). Ocenění za implementaci řešení SAP si odnesly hned čtyři firmy, přičemž Mibcon získal hned dvě. Ostatními oceněnými jsou SAP ČR, Sabris a Success Solutions.

Společnost Elko Group představila novou firemní identitu včetně inovovaného loga. Distributor chce sjednotit svou vizuální prezentaci na všech trzích, na nichž má své zastoupení.

Společnost Westcon-Comstor ukončila významný projekt globální úrovně, v jehož rámci outsourcoval své interní procesy do firmy Genpact. Dá se předpokládat, že distributor nyní bude mít více času na své partnery.

Společnost MMD přichází se dvěma novými řadami monitorů značky Philips, V7 a S7. Zatímco první z obou sérií je určena spíše pro produktivitu a nabízí jen základní funkce, ta druhá přináší navíc třeba integrované reproduktory.

Společnost Palo Alto Networks, která vyrábí síťová bezpečnostní řešení, má na českém trhu nového partnera, kterým je firma net.pointers.

Distributor Asbis CZ přidává do svého portfolia novou značku, konkrétně Filament PM, pod kterou spotřební materiál pro 3D tiskárny vyrábí společnost Plasty Mladeč. V současnosti je v nabídce přes deset různých materiálů v různých barevných odstínech.

Lenovo představuje konvertibilní notebooky/tablety Yoga 720 a 520 (nahrazující modely 710, respektive 510), které jsou vybaveny procesory Intel Core sedmé generace, displeji s podporou stylusů či baterií s dlouhou výdrží.